KONKURS PLASTYCZNY "MOJE ULUBIONE ZWIERZĘ W ZAMOJSKIM ZOO" ROZSTRZYGNIĘTY

Kolejny konkurs za nami. Spośród 286 nadesłanych prac nagrodzono i wyróżniono 29 najpiękniejszych, które oceniane były w 5 kategoriach. Przyznano również nagrody specjalne. Oto nazwiska zwycięzców:

Gimnazjum

Prace nagrodzone:

Agata Listopad, lat 14, klasa2a  ZS w Żdanowie n-l Monika Łasocha

Izabela Wawryca, 16 lat, ZS Publicznych w Majdanie Górnym, n-l Anna Śliwa-Ralska

Julia Małecka kl.1a ZS w Żdanowie, n-l Monika Łasocha

Prace wyróżnione:

Iwona Furmaniak klasa1b ZS w Żdanowie n-l Jolanta Połyga

Klasy 4-6 szkoła podstawowa

Prace nagrodzone

Kacper Latos Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzemieniu n-l M. Kaproń

Dawid Piędzio klasa 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzemieniu n-l M. Kaproń

Iga Kowalczyk klasa 4a SP nr 8 w Zamościu , n-l Katarzyna Sochań –Krupa

Prace wyróżnione

Oliwia Pieczykolan klasa 4a  Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu, n-l Katarzyna Sochań- Krupa

Daniel Smagała  klasa 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzemieniu n-l M. Kaproń

Klasy  1-3 szkoła podstawowa

Prace  nagrodzona

Aleksandra  Mach klasa 2 Szkoła Podstawowa  w Michalowie,  n-l Jolanta Daniłowicz

Julia Kukiełka kl. 2, Szkoła Podstawowa  w Michalowie n-l Jolanta Daniłowicz

Dawid Gałaszkiewicz lat 7 , ZS nr 3 SP w Zamościu n-l Renata Ciebień

Karol Wdowicz lat 7 , ZS nr 3 SP w Zamościu n-l Renata Ciebień

Błażej Gontarz lat 9 Szkoła Podstawowa w Jarosławcu n-l Barbara Sagata

Prace wyróżnione

Igor Birkowski, klasa 1 Szkoła Podstawowa  w Krzywej, n-l Anita Idzik

Joanna Bogacka klasa1  Szkoła Podstawowa w Lublinie, n-l Katarzyna Honcz

Aleksandra Filipiuk klasa 2  Szkoła Podstawowa w Jarosławcu n-l Barbara Sagata

Przedszkole

Prace nagrodzone:

Bartłomiej Lalik klasa 7, Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu, n-l Maria Żołdak

Tymon Ulidowski lat 6,  Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju, n-l Anna Koman

Ewlelina Suchoń 5 lat, Przedszkole Samorządowe w Szwinie  n-l Magdalena Łolik

Magdalena Plichta, 4 lata Przedszkole przy SP w Jarosławcu  n-l: Anna Brzozowska Ciężki

Prace wyróżnione:

Oliwier Pasierbiewicz, lat 6 ZSO i PS w Jagielle n-l: Karolina Ruchała-Zembroń

Róża Krutysz, 5 lat ZSO i PS w Jagielle n-l: Karolina Ruchała-Zembroń

Daniel Szarafin 4 lata Przedszkole  przy SP w Jarosławcu  n-l: Anna Brzozowska Ciężki

Nagroda specjalna przyznana przez opiekuna lemurów i wielbłądów w zamojskim zoo Sklep Meblowy MASKET:

Michał Lachawiec klasa 5a SP nr 8 w Zamościu , n-l Katarzyna Sochań –Krupa

Hanna Trojanowska lat 6  SP nr 5 w Biłgoraju, n-l Anna Koman

Martyna Harasim klasa 1 SP nr 3 w Zamościu n-l Elżbieta Karol

Milena Modrzejewska klasa1 SP w Zwierzyńcu   n-l: M. Mołek

Oliwia Kubrak klasa 4 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Jagielle, n-l Mirosława Cideł

Dyplomy, nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone zwycięzcom podczas podsumowania II semestru działań dydaktycznych zoo w roku szkolnym 2014/2015.

Spotkanie odbędzie się  dnia 25.06.2015 w sali konferencyjnej zoo o godz. 13.00.

Nagrody w konkursie ufundowali: Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu, Fundacja dla Zwierząt TECTUM oraz Sklep Meblowy MASKET.

Odbiór nagród WYŁĄCZNIE w dniu rozdania.