WYNIKI KONKUSU PLASTYCZNEGO "ZWIERZĘTA AFRYKI W ZAMOJSKIM ZOO"

Miło nam poinformować, że konkurs plastyczny pt. "ZWIERZĘTA AFRYKI W ZAMOJSKIM ZOO" został rozstrzygnięty. Spośród 399 nadesłanych prac, Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić następujących autorów:

Autorzy prac nagrodzonych:

KATEGORIA:PRZEDSZKOLA

1. MILENA NAMROŻY, LAT 5, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 8 W ZAMOŚCIU

2. WERONIKA NISZTUK, LAT 5, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 8 W ZAMOŚCIU

3. MIKOŁAJ CZERKAWSKI, LAT 5,MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 1 IM. "MAŁEGO KSIĘCIA", 22-500 HRUBIESZÓW, UL. PIŁSUDSKIEGO 59

KATEGORIA: KLASY I-III

1. PAULINA SZARLIP, KL III, GMINNY OŚRODEK KULTURY W NIELISZU, NIELISZ 199, 22-413 NIELISZ

KATEGORIA: KLASY IV-VI

1. IGA KOWALCZYK, KL VI, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W ZAMOŚCIU, UL. PRUSA 10, 22-400 ZAMOŚĆ

2. KAMIL ROGALSKI, KL V, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W ZAMOŚCIU, UL. PRUSA 10, 22-400 ZAMOŚĆ

3. DOMINIKA DUMA, KL V, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY, ZAŁUCZE 59, 24-220 NIEDRZWICA DUŻA

4. MATEUSZ OLEKSAK, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY, ZAŁUCZE 59, 24-220 NIEDRZWICA DUŻA

5. DOMINIKA POMARAŃSKA, KL.V, GMINNY OŚRODEK KULTURY W NIELISZU, NIELISZ 199, 22-413 NIELISZ

6. OLIWIA PIECZYKOLAN,KL. VI, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W ZAMOŚCIU, UL. PRUSA 10, 22-400 ZAMOŚĆ

7. MAŁGORZATA GRZYBEK, KL.IV, ZSPiP W KALINOWICACH

8. KLAUDIA MARCZUK, KL. VI, SP W KOLONII SITNO

9. DAMIAN SKIBA, SZKOŁA PODSTAWOWA W ULOWIE, 22-600 TOMASZÓW LUBELSKI

KATEGORIA: GIMNAZJUM

1. PATRYCJA CICHOSZ, KL II, GIMNAZJUM NR 2 IM. MJR STANISŁAWA SOKOŁOWSKIEGO W ZAKRĘCIU, ZAKRĘCIE 121, 22-300 KRASNYSTAW

2. MAGDALENA ŚWISTOWSKA, KL III, PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. AGATY MRÓZ W ŚREDNIEM DUŻEM, ŚREDNIE DUŻE 105, 22-413 NIELISZ

3. ANGELIKA BARTOSZCZYK, KL. III, PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. AGATY MRÓZ W ŚREDNIEM DUŻEM, ŚREDNIE DUŻE 105, 22-413 NIELISZ

Autorzy prac wyróżnionych:

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA

1. OLA POŹDŹIK-6 LAT, PM NR 10 W ZAMOŚCIU

2. MARTYNA BŁASZCZYŃSKA, LAT 5, MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 1 IM. "MAŁEGO KSIĘCIA", 22-500 HRUBIESZÓW, UL. PIŁSUDSKIEGO 59

KATEGORIA: KLASY I-III

1. KRYSTIAN MAZIARKA, KL. I C, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2, SP NR 7 ZAMOŚĆ

2. JOANNA TARSKA, KL I E, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W BIŁGORAJU, UL. NADSTAWNA 62 A

3. BLANKA FUSIARZ, KL I E, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KSIĘDZA JANA JANA TWARDOWSKIEGO W BIŁGORAJU, UL. NADSTAWNA 62 A

4. MATEUSZ NIEDŹWIECKI KL III, SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDNIKU

KATEGORIA: KL IV-VI

1. EMILIA SOCHA, KL IV B, SP NR 1 W SZCZEBRZESZYNIE

2. KLAUDIA GRAD, KL. VI, SP IM. JANA PAWŁA II W CZUŁCZYCACH, CZUŁCZYCE 71, 22-107 SAWIN

3. MICHAŁ LACHAWIEC, KL V, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W ZAMOŚCIU, UL. PRUSA 10, 22-400 ZAMOŚĆ

4. AGNIESZKA NOWAK, KL VI, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W ZAMOŚCIU, UL. PRUSA 10, 22-400 ZAMOŚĆ

5. KAROLINA KACZOREK, KL IV B, SP NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA W SZCZEBRZESZYNIE

KATEGORIA: GIMNAZJUM

1. WERONIKA ŚWISZCZ, LAT 16, SOSW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNYCH, UL.HIRSZFELDA 6, 20-092 LUBLIN

Nagrodę specjalną ufundowana przez firmę MASKET Piotr Poznański otrzyma dodatkowo 10 -ciu autorów, których prace przedstawiają wizerunek lemura.

Autorzy nagród specjalnych:

1. JULIA WRONA, KL II, GIMNAZJUM NR 2 IM MJR STANISŁAWA SOKOŁOWSKIEGO W ZAKRĘCIU, ZAKRĘCIE 121, 22-300 KRASNYSTAW

2. MACIEJ DUDA, KL V, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W ZAMOŚCIU, UL. PRUSA 10, 22-400 ZAMOŚĆ

3. MAJA BAJAN, LAT 6, PM NR 10 ZAMOŚĆ

4. JASIEK HOŁOWIŃSKI, KL I D, SP NR 1 W BIŁGORAJU, UL.3 MAJA 3, 23-400 BIŁGORAJ

5. PATRYCJA GÓRALCZYK, KL I C, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. SŁUGI BOŻEGO KSIĘDZA PRYMASA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W BIŁGORAJU, UL 3 MAJA 3

6. WIKTORIA WOŁOCH, KL IV, SP NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA W SZCZEBRZESZYNIE

7. NIKOLA SOBUŚ, KL I, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRYDERYKA CHOPINA W POTURZYNIE 105/1, 22-652 TELATYN

8. NATALIA BUCZKO, KL I , SZKOŁA PODSTAWOWA W OLCHOWCU

9. MARIOLA GROSMAN, KL III,SZKOŁA PODSTAWOWA W OLCHOWCU

10. KAROLINA BERDAK, KL II GIMNAZJUM, PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. AGATY MRÓZ W ŚREDNIEM DUŻEM, ŚREDNIE DUŻE 105, 22-413 NIELISZ

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy i gratulujemy naszym utalentowanym artystom.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 16 grudnia o godz 12.00 w sali dydaktycznej zoo.

Odbiór nagród wyłącznie w dniu rozdania.

Zapraszamy autorów prac wraz z rodzicami i opiekunami artystycznymi.